SALSATION Instructor training with Angelika, Venue, Gdynia - Poland, 18 May 2024 - 19 May 2024

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

Instructor training

Angelika Kiercul / Master Trainer

Polish

In person: TAKIE STUDIO TAŃCA - Wendy 7/9

81-341 Gdynia, pomorskie, Poland

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

SALSATION® to rewolucyjny program zajęć tanecznych, który jest łatwy do naśladowania i kładzie wyjątkowy nacisk na muzykalność i ekspresję liryczną! Ten pionierski program, stworzony przez Alejandro Angulo, przekształca trening funkcjonalny w innowacyjne ruchy taneczne, zapewniając doskonałe rezultaty na WSZYSTKICH poziomach sprawności.

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Dołącz do szkolenia instruktorskiego SALSATION® - zostań certyfikowanym instruktorem SALSATION® i dziel się przepiękną pasją prowadząc własne zajęcia SALSATION®!

Wejdź głębiej w SALSATION® i zobacz, jak sprawiamy, że nasze zajęcia są zabawne, funkcjonalne i łatwe do naśladowania dla każdego.

Poznaj metodologię prowadzenia zajęć, zasady, dzięki którym SALSATION® jest tak skuteczny i odnosi sukcesy na całym świecie!

Ten kurs instruktorski SALSATION® jest szkoleniem starannie zaprojektowanym dla osób z doświadczeniem w tańcu lub fitnessie, ale także dla tych, którzy nie mają żadnego wcześniejszego doświadczenia. Naszym zadaniem jest nauczyć Was wszystkiego, co jest niezbędne do prowadzenia zajęć SALSATION®.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jestem tu by Ci pomóc. Pisz do mnie śmiało: angelika@salsationfitness.com

  • Start time for your location:

  • Start time for your location:

€230.00
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Early BirdRegularRush
Price€230.00€260.00€280.00
Until05 May 202413 May 202418 May 2024
*
*
*

The email and information submitted with this form will not be used for any email marketing, 3rd party communications nor will Salsation® Fitness sell this information to 3rd parties. This information will be used solely for responding to your Support issues.